Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

środa, 28 września 2011

Dwa razy VHS HELL

Trójmiasto czy Warszawa? W najbliższy weekend VHS HELL doświadczy cudownego pomnożenia: już w piątek Maraton filmowy w Teatrze w Oknie, a w sobotę szturm na stolicę.

VHS: HELL NIGHT
Teatr w Oknie oraz Stowarzyszenie Arteria mają przyjemność oficjalnie ogłosić, że 30 września inaugurujemy nowy sezon nocnych maratonów filmów dziwacznych, złych i pełnych nieuzasadnionej golizny!
30 września o godzinie 19:30 spotykamy się na kolejnym maratonie z cyklu VHS HELL TWO. Tradycyjnie pokażemy wam kilka absurdalnych filmów, które udało nam się uratować z czeluści jednej z nieistniejących wypożyczalni wideo. Będzie żenująco, śmiesznie i obskurnie – tak jak lubicie!
Jak zwykle po pierwszym filmie zamawiamy pizzę, dlatego nie zapomnijcie zabrać ze sobą drobnych!

Pamiętajcie - tych filmów nie zobaczycie nigdzie indziej!

WSTĘP WOLNY!

Autorem naszego nowego plakatu jest Mateusz Gołębiowski

VHS HELL w Warszawie
VHS HELL nie jest głuche na prośby swoich wyznawców. Dlatego 1 października ponownie atakujemy Warszawę! Klub Eufemia ma przyjemność zaprosić Was na imprezę VHS HELL i DANCE MACABRE, czyli filmy i disco w najgorszym stylu.
Już pierwszego października Krakowskie Przedmieście 5 zaleje fala nieuzasadnionej golizny i legendarnie złe filmy, które powodują nieodwracalne zwyrodnienia mózgu!
Czego możecie się spodziewać? Dla naszych gości przygotowaliśmy prawdziwą ucztę - na dwóch salach zobaczycie filmy, daj Boże klasy "B",
dzięki którym przeniesiecie się w dzikie czasy raczkującego kapitalizmu lat 90., kiedy na osiedlach rządziły wypożyczalnie kaset video. O północy startujemy z imprezą taneczną - przygotujcie się na żenujące i tandetne hity!
W programie również pizza prosto z pieca i bar pełen rozmaitości, dzięki którym oglądając filmy zostaniecie przy zdrowych zmysłach.

Autorami naszego plakatu są Daria Bogdańska i Karol Czerniakiewicz.

Start: 20:00
Miejsce: Klub Eufemia, Krakowskie Przedmieście 5 (tyły ASP), Warszawa
Wjazd: 5 zeta
Pamiętajcie - palimy na zewnątrz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz