Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

czwartek, 5 maja 2011

VHS HELL powraca do Teatru w Oknie

Teatr w Oknie oraz Stowarzyszenie Arteria mają przyjemność zaprosić was na kolejny nocny maraton tandety, nieuzasadnionej golizny i… nuklearnego pogo!

13 maja wracamy do wyremontowanego Teatru w Oknie, gdzie jak zwykle będziecie świadkami scen zapierających dech w piersiach. Nasz powrót uczcimy specjalnym maratonem tematycznym. Tej nocy motywem przewodnim będzie... punk rock!

Jednak nie liczcie na zapis koncertu kolejnego smętnego klonu Sex Pistols czy Ramones. Bohaterami prezentowanych filmów będą punki stawiające czoła czemuś więcej niż rodzicom, policji czy przemysłowi muzycznemu. Przygotujcie się na stada napromieniowanych potworów, cyborgi, pogujące mutanty i sporą dawkę golizny!

Nocny pokaz odbędzie się w ramach VHS HELL TWO, który już na stałe zagościł w Teatrze w Oknie przy ulicy Długiej. Tradycyjnie po pierwszym filmie zamawiamy pizzę, dlatego nie zapomnijcie drobnych!

Zapisy na listę pod adresem vhshell.o@gmail.com. Prosimy podać imię i nazwisko. Liczy się kolejność zgłoszeń. Spieszcie się - ilość miejsc ograniczona!

Pamiętajcie - tych filmów nie zobaczycie nigdzie indziej!

WSTĘP WOLNY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz