Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

wtorek, 17 maja 2011

VHS HELL - pokaz jubileuszowy!

19 maja zapowiada się na jeden z najważniejszych dni tego roku. I to nie ze względu na imieniny Kryspina i Bernarda. Już w najbliższy piątek Stowarzyszenie Arteria i Klub Filmowy mają zaszczyt zaprosić was na jubileuszowy pokaz specjalny z cyklu VHS HELL!

W tym miesiącu upływa dokładnie rok od pierwszego naszego spotkania w gdyńskim Klubie Filmowym. W ciągu ostatnich 12 miesięcy przez salę koło Stoczni Nauta przewinęły się setki ...widzów, których mieliśmy przyjemność katować obskurnymi produkcjami filmowymi najniższego sortu. Razem zobaczyliśmy filmy złe, kuriozalne i fatalnie nakręcone, jednak za każdym razem udowadnialiśmy wam, że nie było to nasze ostatnie słowo.

Ten pokaz będzie wyjątkowy – postanowiliśmy zaprezentować wam dwa filmy, które zostały przez was najlepiej przyjęte. Będą to produkcje definiujące złotą erę kaset wideo, kwintesencja kina klasy „B”, filmy, które doprowadziły was do łez (nieważne czy radości, czy rozpaczy).

Z uwagi na trudne warunki panujące w sali kinowej i problemy z klimatyzacją namawiamy was do pojawienia się w strojach plażowych – pamiętajcie, że naszą dewizą jest przede wszystkim nieuzasadniona golizna!

WSTĘP WOLNY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz