Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

środa, 8 lutego 2012

VHS Hell, 11.02 w Gdyni


W programie: "Napromieniowana klasa" i "Dziewczyna z kawałków"
11 lutego, godz. 22:00
Teatralna (Teatr Miejski im.
Witolda Gombrowicza)
ul. Bema 26, Gdynia
WSTĘP WOLNY!
Pamiętajcie! Ilość miejsc ograniczona, tym samym zapraszamy do zajmowania miejsc już o godz. 21:30!  
Obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia alkoholu !

Tradycyjnie zobaczycie dwa paskudnie kiepskie, a przy tym szalenie zabawne i rozrywkowe filmy.
Pamiętajcie! VHS HELL to przede wszystkim ZABAWA i interaktywne oglądanie, zmuszające Was do CZYNNEGO UCZESTNICTWA w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu i NIESKRĘPOWANYCH KOMENTARZY publiczności. Liczymy na Wasz czynny udział. Repertuar pokazów to skandalicznie źle nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy wideo.
W programie:
Napromieniowana klasa” (“Class of Nuke ‘Em High”), reż. Richard W. Haines, Lloyd Kaufman, 1986, 85 min.
Słynna produkcja niemniej słynnej wytwórni TROMA (m.in. “Toksyczny mściciel”). Dzieciaki z collage’u w Tromaville muszą stawić czoła krwiożerczemu mutantowi. Zadziwiająco przyzwoite efekty specjalne, sporo golizny, punk rock, amatorskie aktorstwo i humor najniższych lotów. Klasyk.
Dziewczyna z kawałków” (“Frankenhooker”), reż. Frank Henenlotter, 1990, 85 min.
Wyśmienita komedia gore opowiadająca o studencie medycyny, którego narzeczona ginie w nieszczęśliwym wypadku z kosiarką. Zrozpaczony bohater postanawia przywrócić ją do życia. Rekonstruuje ukochaną, używając części ciał i organów rozerwanych na strzępy prostytutek. Operacja przebiega pomyślnie, jednak pojawia się problem - Elizabeth ubiera szpilki i rusza w miasto… Wspaniałe efekty specjalne, chore poczucie humoru i jeden z najlepszych filmów w karierze Franka Henenlottera!

Zaraz po pokazie Tea-tralna Nocą czyli na klubowo na scenie teatru. Przywołujemy dawne kawiarniane tradycje podane w nowoczesnym stylu. Nowy cykl, w którym gościmy DJ-ów oraz muzyków tworzących przeróżne odmiany klubowych dźwięków. W lutym za gramofonami staną: Grall, BreakOn, T-Skee i wielu innych.
Najbliższe klubowe wieczory w Tea-tralnej to nie tylko towarzyskie spotkania przy stoliku z graną na żywo muzyką w tle, ale również atrakcje kulturalne, takie jak dzisiejszy pokaz filmów klasy B czy wernisaż Sebastiana Krawczaka. To propozycja dla wszystkich tych, którym marzy się sobotnia noc przy drinku lub butelce wina, spędzona w miłej atmosferze, zachęcającej do swobodnej rozmowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz