Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

poniedziałek, 20 lutego 2012

VHS Hell, TwO, 24.02

godz. 19:30

Teatr w Oknie, ul. Długa 50/51, Gdańsk
Wstęp wolny!

Tradycyjnie spotykamy się na Długiej, gdzie w towarzystwie znajomych zobaczycie trzy obskurne i zapomniane produkcje, o których istnieniu na pewno nie mieliście pojęcia. Pamiętajcie, tych filmów nie obejrzycie nigdzie indziej!

Zapisy na listę pod adresem vhshell.o@gmail.com. Prosimy podać imię i nazwisko. Liczy się kolejność zgłoszeń. Spieszcie się - ilość miejsc bardzo ograniczona!
 
W programie:

"Sudden Thunder", reż. David Hunt, 1990, 92 min.

Arcydzieło kina akcji kultowej wytwórni AIP. Patricia Merrill, najostrzejsza laska wydziału antynarkotykowego z Miami, wraca w rodzinne strony, aby pomścić swojego ojca - szeryfa zamordowany na zlecenie kartelu. 92 minuty ciągłej akcji, eksplozji, strzelanin i aktorstwa rodem z "07 zgłoś się". Będziecie błagać o więcej.


"Legion of Iron", reż. Yakov Bentsvi, 1990, 90 min.

Kolejny smakowity kąsek dla miłośników dobrego kina akcji. Bohaterami jest para studentów, którzy zostają porwani na zlecenie tajemniczej Queen Diany. Billy musi wziąć udziału w nielegalnych igrzyskach gladiatorów organizowanych ku uciesze bogaczy, natomiast jego dziewczyna kończy jako seks-zabawka w rękach bezwzględnych wojowników. Jednak Diana nie wie z kim zadarła... Wybuchowa mieszanka kina kopanego i sensacji.

"Szczury: Noc terroru", reż. Bruno Mattei, 1984, 97 min.

Legendarny post-apokaliptyczny horror w reżyserii prawdopodobnie najgorszego włoskiego reżysera wszech czasów. W roku 2230 grupa zmotoryzowanych śmiałków przemierza bezkresne pustkowia zniszczone wojną nuklearną. Uzbrojeni w miotacze ognia bohaterowie muszą porzucić wzajemne animozje i stawić czoła hordom zmutowanych szczurów. Świnki morskie pomalowane na czarno, gore, wspaniała muzyka Luigi Ceccarelliego i niedorzeczny scenariusz Claudio Fragasso ("Troll 2").

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz