Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

środa, 26 października 2011

VHS HELLOWEEN


31 października wraz z Klubem Filmowym w Gdyni zapraszamy trójmiejskich fanów makabry na drugą halloweenową edycję cyklu VHS HELL. W tym roku również przygotowaliśmy dla was masę atrakcji!

Tradycyjnie uraczymy Was dwoma filmami, które wygrzebaliśmy z czeluści jednej z okolicznych wypożyczalni. Będzie śmiesznie, obrzydliwie i przerażająco, czyli tak jak lubicie.

Specjalnie dla Was pojawią się tego wieczoru również goście specjalni. Na pokazie będzie obecny Mariusz Kuczewski, reżyser „Project: Zombie”, filmu który mieliśmy przyjemność zaprezentować podczas zeszłorocznej edycji. Tym razem zobaczycie jego najnowszą produkcję – krótkometrażowy film „Arachne” - o której sam Wam opowie.

Drugi gość VHS HELLoween to Piotr Sawicki, filmoznawca i autor niedawno wydanego leksykonu „Odrażające, brudne, złe. 100 filmów gore”, który przybliży Wam historię i kulisy powstania wyświetlanych tego wieczoru horrorów oraz opowie o swojej książce.

Zachęcamy wszystkich, aby przyszli w kostiumach. Najbardziej pomysłowe i odjechane przebrania zostaną nagrodzone książkami Piotra oraz vhs’owymi niespodziankami! Uwierzcie nam – warto!
Przypominamy, że w Klubie Filmowym obowiązuje zakaz picia alkoholu.

WSTĘP WOLNY!

Pamiętajcie! VHS HELL to przede wszystkim ZABAWA i interaktywne oglądanie, zmuszające Was do CZYNNEGO UCZESTNICTWA w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu i NIESKRĘPOWANYCH KOMENTARZY publiczności. Liczymy na WASZ czynny udział. Repertuar pokazów to skandalicznie źle nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy wideo.31 października · 18:30
           
Klub Filmowy
Waszyngtona 1
Gdynia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz