Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

wtorek, 19 kwietnia 2011

VHS Hell 28 kwietnia w Klubie Filmowym

Klub Filmowy i Stowarzyszenie Arteria mają przyjemność zaprosić Was na kolejne spotkanie z cyklu VHS HELL. Już 28 kwietnia przekonacie się, że niektóre filmy powinny pozostać w ukryciu, przywalone setkami ton betonu i nigdy ponownie nie zagościć w magnetowidzie…

Po raz kolejny z narażeniem życia wydobyliśmy z czeluści opuszczonej wypożyczalni wideo dwa niedorzeczne filmy, które z całą pewnością na długo wryją się w Wam w pamięć. ...Co zaprezentujemy tym razem? Możemy jedynie zdradzić, że ostatni czwartek kwietnia 2011 roku już na zawsze będzie się Wam kojarzył z kosmosem, watą cukrową i kolorowymi porciętami w paski.

Ponadto tradycyjnie możecie liczyć na casting z łapanki, efekty specjalne rodem z ZPT i humor najniższych lotów.

Pamiętajcie:

VHS HELL to przede wszystkim ZABAWA i interaktywne oglądanie, zmuszające Was do CZYNNEGO UCZESTNICTWA w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu i NIESKRĘPOWANYCH KOMENTARZY publiczności. Liczymy na Wasz czynny udział. Repertuar pokazów to skandalicznie źle nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy wideo. A wszystko w jedynym kinie studyjnym w Gdyni!


WSTĘP WOLNY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz