Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

czwartek, 11 listopada 2010

VHS HELL 5

Cykl filmowy VHS HELL nie zwalnia tępa! Po oszałamiającym sukcesie halloweenowej edycji VHS HELL, organizatorzy tego jedynego w swoim rodzaju przeglądu filmowego zapraszają na jego piątą odsłonę. Już 18 listopada w Klubie Filmowym w Gdyni z ekranu wyleje się kolejna fala kinowego absurdu i estetycznej makabry najwyższej próby!
Ogromna frekwencja na zaduszkowej edycji specjalnej pokazała, że miłośników filmów klasy B jest w Trójmieście całe mnóstwo. Mamy dla nich dobrą wiadomość. VHS HELL nie zamierza zwalniać obrotów! Co organizatorzy przygotowali tym razem? Pudle zombie? Potwory zrobione z koca? A może barbarzyńskie nimfomanki prosto z prehistorycznego piekła? Widzowie przekonają się na miejscu. Jedno jest pewne – jak zwykle będzie to kino spod znaku drewniej gry aktorskiej, zwariowanych efektów i fabuły przez małe „f”.

VHS HELL to przede wszystkim zabawa i interaktywne oglądanie, zmuszające widzów do czynnego uczestnictwa w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu, nieskrępowanych komentarzy publiczności i wyjątkowo przyjacielskiej atmosfery. Repertuar pokazów to skandalicznie źle nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy video. A wszystko w jedynym kinie studyjnym w Gdyni!

Klub Filmowy i Stowarzyszenie Arteria zapraszają!
18 listopada (czwartek)
godz. 18:30
WSTĘP WOLNY!
Klub Filmowy ul. Waszyngtona 1, Gdynia (obok Stoczni Nauta)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz