Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

środa, 31 sierpnia 2011

VHS HELL wraca po wakacyjnej przerwie

grafika autorstwa Aleksandry Waliszewskiej

8 września · 18:30 - 22:00
Klub Filmowy ul. Waszyngtona 1, Gdynia (obok Stoczni Nauta)

VHS HELL wraca po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy opaleni, wypoczęci i gotowi na męczenie Was filmami najniższego sortu! Nowy sezon inaugurujemy pokazem, który odbędzie się już 8 września (czwartek) w gdyńskim Klubie Filmowym.

Co tym razem przygotowaliśmy? Po pierwsze, zobaczycie najlepszy film o zombie w historii kina z niesamowitą ścieżką dźwiękową, którą skomponował Fabio Frizzi. Będzie to prawdziwa uczta dla miłośników oldschoolowego gore i żywych trupów. Jako drugi zostanie wyświetlony jeden z najgorszych filmów, jaki udało nam się uratować z zamykanej wypożyczalni wideo. Produkcja tak fatalna, że sami nie zdołaliśmy obejrzeć jej do końca (tak, rzucamy Wam wyzwanie)!

Pamiętajcie! VHS HELL to przede wszystkim ZABAWA i interaktywne oglądanie, zmuszające Was do CZYNNEGO UCZESTNICTWA w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu i NIESKRĘPOWANYCH KOMENTARZY publiczności. Liczymy na Wasz czynny udział. Repertuar pokazów to skandalicznie źle nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy wideo.

WSTĘP WOLNY

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz