Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

czwartek, 6 stycznia 2011

Pakujemy VHSy i w drogę!

Trójmiasto to za mało! Dlatego już w najbliższą sobotę pakujemy manatki i wyruszamy do Wrocławia, aby nacieszyć lokalsów całonocną dawką filmowego horroru i groteski.

Drodzy wrocławianie i wrocławianki!

Polish Mirova oraz Stowarzyszenie Arteria mają niekłamaną przyjemność zaprosić was na całonocny maraton filmowy z cyklu VHS HELL!

Organizatorzy VHS HELL nie rzucają słów na wiatr i spełniają swoje pogróżki. 8 stycznia spotykamy się we wrocławskiej Galerii „U”, by wspólnie przez całą noc oglądać najbardziej odjechane niskobudżetowe filmy klasy „B”. To również pierwszy pokaz w historii, który odbędzie się poza Trójmiastem. Jesteście na to gotowi?

Co to jest VHS HELL? To przede wszystkim zabawa i interaktywne oglądanie, zmuszające was do czynnego uczestnictwa w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu i nieskrępowanych komentarzy publiczności. Dlatego liczymy na wasz czynny udział.

Repertuar trójmiejskich pokazów to dziwne, często koszmarnie nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy video. Nie inaczej będzie tym razem. Przygotujcie się, więc na nieuzasadnioną goliznę, potwory, drewnianego lektora i fabułę przez małe „f”!

Wyczerpanych filmami zapraszamy na wyborną kuchnię wegańską, Machina Organica!

Galeria „U”, Wrocław, ul. Jedności Narodowej 93
8 stycznia(sobota), godz. 19:30
Zabierzcie ze sobą poduszki i koce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz