Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

niedziela, 12 grudnia 2010

Promo Night "Dziewczyny też rysują komiksy"

fot. Jarek Stankiewicz
W środę 8.12 odbyła się promocja publikacji "Dziewczyny też rysują komiksy". To ostatni etap projektu. Sypał śnieg, było zimno i wietrznie, ale wiele osób dotarło. Dziękujemy:)
Program wieczoru był napięty. Pokazałyśmy zdjęcia i opowiedziałyśmy krótko o projekcie. Niepowtarzalną okazją była możliwość obejrzenia wszystkich prac, które powstały w zeszłym roku podczas projektu "Żegnaj laleczko" Dworku Artura GAK. Z ośmiu plansz tylko dwie ocalały przed kradzieżą i można je oglądać na budynku Dworku Artura.
Brawa zebrały animacje Agnieszki Prygiel - "Sztuczny człowiek", "2+3 palce", "Cinematic Evolution" i Agaty Gorządek - "Koniec świata", "Epizod".
Największe emocje wywołała loteria prowadzona przez Martę i Łukasz - do rozlosowania było po 50 publikacji komiksowych i tomików multimedialnych "W cieniu szumiących wind" Beaty Sosnowskiej.
Na koniec została bitwa komiksowa. Koncepcję i tematy przygotowały: Marta i Paulina. Osiem osób podzielonych w pary rysowało swoje wariacje na tematy: glutaminian sodu, jak ja nienawidzę PKP, jedzenie na wynos, troskliwe misie i seks. Publiczność decydowała, która praca bardziej się podoba. Do półfinału przeszły cztery osoby. Wyzwaniami były tematy: kret gwiazdonosy i trampki. Temat dla pary finałowej wymyśliła publiczność. Było to... Tap Madl. Zwyciężyła Lena Ptak. Gratulujemy!
Muzykę puszczał Karol Schwarz

Tutaj obejrzycie zdjęcia autorstwa Jakuba Stojałowskiego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz