Nabór prac na Papergirl 3city trwa!

piątek, 22 października 2010

VHS HELLoween


31 października Gdyński Klub Filmowy i Stowarzyszenie Arteria mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników makabry na specjalną hallowenową edycję cyklu VHS HELL. Już po raz czwarty będziemy delektować się filmowym kiczem i tandetą najlepszym wydaniu!

Czwarta edycja przeglądu filmów „klasy B” w Klubie Filmowym jest dość wyjątkowa. Bo czy może być coś lepszego niż spędzenie Halloween w towarzystwie przyjaciół, oglądając horrory w kameralnej atmosferze małego kina? Zwłaszcza, że przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego.

Tradycyjnie przybyłym śmiałkom, którzy myśleli, że widzieli już wszystko, zostaną zaprezentowane dwie produkcje. Tym razem z okazji Święta Zmarłych motywem przewodnim będą gustujące w mózgach nadpobudliwe sztywniaki. Jednak dla wszystkich miłośników gatunku, ten wieczór ma być naprawdę szczególny.

Z okazji Halloween zostanie wyświetlony film Mariusza Kuczewskiego „Project: Zombie”. Produkcja wyjątkowa, ponieważ jako pierwsza w historii polskiej kinematografii porusza tematykę żywych trupów.
Z okazji tego wiekopomnego wydarzenia organizatorzy zapraszają na spotkanie z reżyserem, który przybędzie tego wieczoru do Klubu Filmowego specjalnie na zaproszenie VHS HELL. Drugi film to niespodzianka, której tytuł poznamy tuż przed seansem.

Widzowie, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w spotkaniach w gdyńskim Klubie Filmowym, mogą być nieco zaskoczeni. Na co muszą się przygotować? VHS HELL to przede wszystkim zabawa, hołd złożony estetyce „kina gindhouse” oraz interaktywne oglądanie, zmuszające widzów do czynnego uczestnictwa w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu, nieskrępowanych komentarzy publiczności i wyjątkowo przyjacielskiej atmosfery. A wszystko w jedynym kinie studyjnym w Gdyni!

Zachęcamy do przyjściach w przebraniach oraz prosimy o przestrzeganie kategorycznego zakazu spożywania alkoholu na sali kinowej. Dla tych, którzy poza horrorami gustują w napojach wyskokowych, mamy dobrą wiadomość. Po zakończonych projekcjach przenosimy się do Klubu Ucho, gdzie bawimy się do białego rana na imprezie Twist and Shout!

31 października (niedziela)
Godz. 18:30
Klub Filmowy, Gdynia, ul. Waszyngtona 1
WSTĘP WOLNY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz